NALJUTILA GA KLUPA Dva gola Mesija u trijumfu Barselone

Trener Barselone Ronald kuman napravio je iznenađujući potez ostavivši lionela Mesija na klupi za rezerve pred početak današnjeg duela sa Betisom.

To kao da je naljutilo Argentinca koji je ušao u igro na poluvremenu (prvih 45 minuta završeno je 1:1) i sa dva gola dao velii doprinos pobjedi od 5:2.

Mesiju su mnogi zamjerali što se u susretu lige šamnpiona protiv Dinama iz Kijeva kretao vrlo slabo i puštao gostujuće fudbalere da prolaze pored njega, a danas je na najbolji način odgovorio na potez holandskog stručnjaka koji ga nije uvrstio u startni sastav.

Pored Mesija golove za katalonce postigli su Usman Dembele, Antoan Grizman (promašio penal u prvom poluvremenu) i Pedro Gonzales Lopez Pedri, a na drugoj strani pogađali su Antonio Sanabrija i Lorenco Moron Garsija.