NASTAVILE SA SJAJNIM PARTIJAMA Odbojkašice Srbije bez izgubjenog seta i protiv Portorika

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nastavila je sa sjajnim partijama na Svjetskom prvenstvu u Japanu pobijedivši Portoriko sa 3:0 (25:23, 25:17, 27:25) u utakmici petog kola grupe “D”.

Iako su se na kraju radovale, Srpkinje ne mogu biti zadovoljne nakon ovog trijumfa jer se u drugom setu povrijedila Bojana Milenković i nije poznato do kada će ona morati da pauzira.

Ovo je za Srbiju bila peta pobjeda na šampionatu, a nevjerovatno je da Srpkinje još uvijek nisu izgubile nijedan set.

Najefikasnija u timu Srbije bila je Ana Bjelica koja je sakupila 19 poena.

U narednu rundu Srbija ide sa maksimalnih 15 bodova, a igrama koje su pokazale izabranice selektora Zorana Terzića na najbolji način su nagovijestile da su jedan od najozbiljnijih kandidata za medalju.