NE POMAŽU NI PUNE TRIBINE Rendžers bez lijeka za Bajer

Bajer Leverkuzen je slavio u Glazgovu 3:1. Njemački tim se nije uplašio punih tribina i napravio je veliku prednost za revanš, kad god on bude odigran. Rendžers nije uspio da nametne svoj ritam, a gosti su znali da kazne sve greške.

Prvo je Kai Laverc bio siguran iz penala u 37. minuti, a zatim je Aranguiz povećao na 2:0. Rendžers se vratio tek ulaskom mladog Janisa Hađija. Smanjili su u 75. minuti preko Edmunsona, ali je u finišu Leon Bejli pogodio za 3:1.

Olimpijakos je remizirao u prvom meču protiv Vulverhemptona 1:1, a rezultat dobija na značaju kad se zna da je imao igrača manje od 30. minuta, kada je isključen Ruben Semedo.

Uprkos tome, Grci su prvi poveli golom El Arabija nakon sjajnog prodora Giljermea u 54. minuti, ali je Neto izjednačio u 67. minuti.

Revija penala i preokreta je viđena u Volfsburgu. Gosti su poveli golom Moraeša u 17. minuti, a zatim je Kovalenko promašio penal.

Revanširao mu se na drugoj strani Veghorst u finišu prvog dijela. Domaći su na startu drugog dijela izjednačili, a strijelac je bio Bruks na asistenciju Brekala. Ipak, u 73. minuti Antonio je opet donio prednost gostima.