NEMA JOJ RAVNE Zorka Stojanović donijela još jednu zlatnu medalju u Brčko

Sa međunarodnog kikboks kupa BiH “WAKO Grand Prix Sarajevo” održanom u subotu u Sarajevu Zorka Stojanović iz Brčkog vratila se sa zlatnom medaljom koju je osvojila u disciplina low kick, u kategoriji do 60 kg.

Važno je napomenuti da je polufinalnu borbu pobijedila prekidom u drugoj rundi, dok je finale pobijedila velikom razlikom od 3:0. Ovim turnirom je dokazala da je zaista dominantna u svijetu borilačkih vještina – rekao je njen trener Borislav Vujanović iz Kluba borilačkih vještina “Jedinstvo” Brčko, dodajući da joj je ovo bio prvi turnir u ovoj godini i da i u narednom periodu očekuje dobre rezultate.

Sa srebrnom i bronzanom medaljom vratila su se još dva takmičara ovog kluba Cvijetin Vujanović, stariji kadet u kategoriji 54 kilograma i Jovana Kapetan, senior u kategoriji 56 kiograma.

Na takmičenju je učestvovao 650 takmičara iz devet zemalja.