NEREALNE SCENE Duel Ukrajine i Italije prekinut dva puta, a razlog je nevjerovatan (VIDEO)

Nevjerovatne scene dolaze iz Ukrajine. Duel za Olimpijske igre gluvih prekinut je dva puta ali na način koji vjerovatno nije ikada zabilježen na fudbalskim mečevima.

Barem na onim ozbiljnijim, a upravo takav je bio kvalifikacioni meč za Olimpijske igre gluvih između Ukrajine i Italije odigran u blizini Poltave.

Naime, najprije su dva psa uletjela na teren u 41. minutu i na nekoliko trenutaka prekinuli utakmicu, pri rezultatu 2:0 za domaćina, da bi u drugom poluvremenu svi na tribinama ostali u šoku kada se na terenu pojavio konj, objavile su Novosti.

Na kraju su nezvani gosti napustili teren i meč je nastavljen.