ORLOVI POKVARILI UTISAK Poraz od Mađarske u Ligi nacija

Reprezentacija Srbije poražena je od Mađarske rezultatom 1:0 u utakmici grupe "B" Lige nacija.

Reprezentacija Mađarske do prednosti je došla u 20. minutu, a strijelac je bio Koniveš. Pogriješio je Gaćinović lošim dodavanjem ka golmanu, Stefan Mitrović nije uspio da ispravi njegovu grešku, pa je lopta završila u mreži.

Osam minuta kasnije prva konkretna prilika za Srbiju. Dušan Tadić je išao sam ka golu Mađara ali kada je vidio da ga defanzivci gostiju sustižu šutnuo je sa ivice kaznenog prostora, međutim, nedovoljno dobro za izjednačenje.

U 75. minutu nova prilika za Srbiju, umjesto u golu lopta je završila na stativi. Dobro je centrirao Filip Mladenović, napadač Fiorentine Dušan Vlahović ispružio je kopačku, a lopta se odbila od stativu.

Do kraja meča više nije bilo ozbiljnijih prilika, pa je rezultat ostao nepromijenjen.