Partizan poražen u Surdulici, crno bijeli već kasne za Zvezdom

Fudbaleri Partizana razočarali su svoje navijače na otvaranju Super lige Srbije pošto su poraženi na gostovanju kod Radnika u Surdulici rezultatom 1:0.

Crno bijeli su imali terensku inicijativu u prvom dijelu, međutim, izabranici trenera Miroslava Đukića nisu uspjeli postići pogodak.

Radnik dolazi do prednosti, a kasnije se ispostavilo i odlučujućeg pogotka, u 51. minutu. Mladenović je prošao po desnoj strani, odlično centrirao, a iz teške pozicije Zlatanović šutira glavom i šalje loptu iza leđa golmana Stojkovića.

u 73. minutu u igru je ušao Saša Ilić, Partizan je zaigrao mnogo bolje ali do kraja meča crno bijeli nisu uspeli čak ni izjednačiti rezultat. Partizanu nije pomoglo ni osam minuta sudijske nadoknade.

Samo jednom Partizan nije slavio u Surdulici, i to u debitantskoj sezoni Radnika u Super ligi Srbije kada je rezultat bio 2:2, a ovo je, računajući i prethodnu sezonu, četvrti uzastopni superligaški poraz tima iz Humske.

U poslednjoj utakmici 1. kola Super lige Srbije Radnički iz Niša pobijedio je Proleter sa 3:1.