POBJEDA SAKRAMENTA Bjelica ubacio 12 poena, Bogdanovića ne ide šut (VIDEO)

Ekipa sakramenta prekinula je niz od tri uzastopna poraza pobjedom protiv Čikaga rezultatom 128:124.

Srpski košarkaš Nemanja Bjelica je igrao nešto više od 19 minuta, a ubacio je 12 poena uz šut 2/3 za dva, 1/4 za tri poena i 5/6 sa linije slobodnih bacanja.

Pored toga imao je četiri skoka i pet asistencija.

Najefikasniji kod Kingsa bio je Ričon Holms sa 24, Marvin Begli III je postigao 21 uz 12 skokova, a Harison barns je ubacio 20 poena.

Kod Bulsa Kobi Vajt je postigao 36, a Zek Lavajn 31 poen.

Bogdan Bogdanović je igrao 18 minuta i 18 sekundi u porazu Atlante Hoks na svom parketu od Šarlot Hornetsa rezultatom 94:102.

Srpskog reprezentativca šut nije išao, pogodio je jedan od dva pokušaja za dva, a promašio je je sva tri za trojku, pa je meč završio sa dva poena uz tri asistencije i dva skoka.

Aleksej Pokuševski, koji je nedavno imao potres mozga, se još uvijek nije vratio u tim Oklahome Siti Tander koji je u gostima savladao Nju Orleans Pelikanse sa 111:110.

Ostali rezultati: Indijana – Hjuston 114:107, Orlando – Klivlend 105:94, Filadelfija – Vašington 141:136, Majami – Boston 105:107, Njujork – Juta 112:100, Milvoki – Detroit 130:115, Feniks – Toronto 123:115, Golden Stejt – LA Klipers 101:108.