Pokuševski stao na DVA POENA, Bjelica i Marjanović BEZ MINUTAŽE (VIDEO)

Aleksej Pokuševski je igrao više od 20 minuta u porazu Oklahome Siti protiv Hjustona rezultatom 106:136.

Srpski košarkaš je ubacio dva poena, pogodivši jedan od dva pokušaja za dva, dok je oba puta bio neprecizan za tri poena, a učinku je dodao tri skoka, asistenciju, blokadu i izgubljenu loptu.

Dalas je kod kuće doživio poraz od Feniksa 108:109, a Boban Marjanović na ovom susretu nije dobio minutažu.

Devin Buker je na sekund i po prije kraja pogodio trojku za goste, imali su maveriksi napad, lopta je išla za Luku Dončića, koji je šutirao iz velike daljine, ali nije pogodio.

Nemanja Bjelica se vratio u tim Sakramenta poslije oporavka od povrede leđa, ali ga trner Luk Volton nije uvodio u igru u gostujućem trijumfu Kingsa protiv Nju Orleansa od 118:109.

Nikola Jokić nije izlazio na parket pošto je susret Denvera i detroita odgođen.

Rezultati: Atlanta – LA Lejkers 99:107, majami – Šarlot pp 121:129, Čikago – Njujork 110:102, Klivlend – Minesota 100:98, Milvoki – Portland 134:106, Nju Orleans – Sakramento 109:118, Oklahoma Siti – Hjuston 106:136, Dalas – Feniks 108:109, San Antonio – Memfis 102:133.