PREOKRET NA GRBAVICI Hrabri Leotar nije izdržao sa 9 igrača u polju

Fudbaleri Željezničara plasirali su se u četvrfinale Kupa BiH.

Fuidbaleri Leotara poraženi kod Željezničara

Teže od očekivanog sarajevski tim je izborio plasman među osam najboljih timova u Kupu BiH pošto su nakon velike borbe savladali Leotar iz Trebinja s 2:1.

Treba istaći i to da su gosti meč na Grbavici završili sa devet igrača pošto su crvene kartone dobili Andrej Đurić u 40. minutu, te Božo Prusina u 60. minutu meča.

Prvi su u vođstvo došli fudbaleri Leotara i to preko Miloša Aćimovića u 29. minutu, dok je izjednačenje domaćinu donio Semir Štilić krajem prvog poluvremena iz penala. Pobjedu plavima donio je Andrija Drljo sjajnim golom u 87. minutu meča.

Ranije je iznenađujuće eliminisan Borac koji je nakon penala poražen kod Rudar Prijedora, dok se u četvrfinale plasirala i Zvijezda iz Gradačca koja je s 3:1 bila bolja od Rudara iz Kaknja.