REMI RADNIKA Novi korak Bijeljinaca ka opstanku

Fudbaleri Radnika odigrali su neriješeno 2:2 protiv Veleža u utakmici 23. kola Premijer lige BiH koja je odigrana u Mostaru.

Fudbaleri Radnika poveli su 25. minutu iz penala, siguran je bio Jelić koji je sjajno izveo jedanaesterac poslavši golmana Kjosevskog u jednu, a loptu u drugu stranu.

Radost Radnika trajala je sve do 40. minuta kada je Radovac pogodio za izjednačenje. Natrčao je vezni igrač Veleža na jednu odbijenu loptu i poslao je u mrežu.

Nije se predavao Radnik protiv favorizovanog protivnika pa je u 70. minutu Gogić iskoristio lošu reakciju odbrane domaćeg tima i glavom matirao Kjosevskog. Ovaj put radost gostiju trajala je još kraće, pošto je Georgijev iz penala u 78. minutu pogodio za izjednačnje i ispostavilo se na kraju, i konačan rezultat.