REMI U DERBIJU ZAČELJA Krupa ispustila pobjedu na Otoci

Ekipa Krupe je u finišu susreta ispustila pobjedu na gostovanju Olimpiku i tako propustila priliku da spoveća svoje šanse za opstanak.

Derbi začelja premijerligaške tabele koji je odigran na sarajevskoj Otoci završen je bez pobjednika 1:1, a oba gola postignuta su sa bijele tačke.

Stefan Nikolić je u 57. minutu donio vođstvo gostima iz Krupe na Vrbasu, a izjednačio je Nemanja Lekanić u 82. minutu.

Premijer liga BiH, 14. kolo: subota: Mladost (DK) – Sloboda 2:0, Olimpik – Krupa 1:0, nedjelja: Tuzla Siti – Sarajevo (13), Velež – Široki brijeg (15), Radnik – Zrinjski (17), ponedjeljak: Borac – Željezničar (18 časova).

Plasman: Sarajevo 33, Željezničar 29, Borac 24, Zrinjski 22, Široki Brijeg 21, Tuzla Siti 20, Velež 19, Sloboda 17, Mladost 16, Radnik 11, Krupa 8, Olimpik 7 bodova.