REMI U KANJONU VRBASA Aćimović donio bod Krupi

Ekipa Krupe je remizirala sa Veležom 1:1 u okviru 15. kola Premijer lige BiH i tako nastavila sa lošim rezultatima u tekućoj sezoni.

Tokom prvog poluvremena dobre prilike za domaće imali su Filipović i Mandić u dva navrata, ali je golman gostiju Bogdanović u sva tri navrata dobro reagovao.

Poslije kornera Modića u 51. minutu Mandić je u padu glavom dobro šutirao, međutim lopta je pogodila stativu i otišla u gol aut.

Igrao se 75. minut kada je Kolak nespretno intervenisao i u pokušaju da izboksuje loptu u glavu udario Zeljkovića koji je bio brži, pa je arbitar Mulahasanović pokazao na bijelu tačku, a siguran izvođač kaznenog udarca bio je Mulić u 77. minutu.

Rezervista Krupe Aćimović je donio izjednačenje svom timu u 82. minutu kada je glavom sa šest metara poslao loptu u mrežu poslije odličnog poteza i centaršuta Redžića.

Plasman: Sarajevo 34, Željezničar 30, Zrinjski 28, Borac 27, Tuzla Siti 24, Velež 23, Široki Brijeg 21, Sloboda 18, Mladost 16, Radnik 11, Krupa devet, Olimpik sedam bodova.