SJAJNA UVERTIRA Zvezdini omladinci došli do istorijske pobjede

Omladinci Crvene zvezde zabilježili su prvu istorijsku pobjedu u Ligi šampiona. Beograđani su savladali Olimpijakos 2:1, i to nakon preokreta u drugom dijelu. Napravili su mladići Slavoljuba Đorđevića sjajnu uvertiru za meč seniorskih timova u 21 čas.

Gosti su prvi zaprijetili. Neoitidis je u sedmoj minuti pogodio stativu. Uzvratila je Zvezda u 15. minuti. Pantović je probio po desnoj strani, pronašao Burmaza koji je bio u šansi, ali je oklijevao pa su gosti izblokirali udarac.

Olimpijakos je poveo u 28. minuti. Liakos je izgradio poziciju, šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio mrežu.

Odmah na startu drugog poluvremena omladinci Zvezde stižu do izjednačenja. Burmaz je poslao odličnu loptu iza odbrane, a Mitrović je postigao gol.

U 82. minuti Pantović je krunisao sjajnu kontru i pogodio za 2:1.