SKANDALIMA NEMA KRAJA Prekinut meč u Kragujevcu (VIDEO)

Skandalima u srpskom fudbalu nema kraja. Utakmica u Kragujevcu između Radničkog i Borca iz Čačka je prekinuta jer gostujući tim nije imao dovoljno igrača.

Nakon što je Fudbalski savez Srbije kaznio Borac i Jagodinu sa oduzimanjem šest bodova zbog namještanja, klub iz Čačka je servirao novi šok.

Čačani su odlučili da nastupe sa samo sedmoricom fudbalera. Tako su se na terenu našli golman Lazar Đorđević i njegovi saigrači Lazar Obradović, Zvezdan Đorđilović, Petar Ilić, Nemanja Milošević, Andrija Sekulić i Stefan Bojović.

Ekipa Borca izašla je na teren, a zatim su fudbaleri statirali, sjedeli ili klečali nakon što je utakmica počela. Meč je prekinut u 12. minutu jer se povrijedio jedan igrač.

Podsjetimo, Čačani su nedavno, poslije optužbi za nameštalje, saopštili da su spremni da, zajedno sa sudijama meča u Pančevu, budu testirani na poligrafu, čime su željeli da dokažu da nisu krivi za pobjedu Železničara. Pred meč su bili u majicama “1×2”.