SLAVLJE I U REVANŠU Krupa potvrdila plasman u finale

Krupa je izborila plasman u finale Kupa Republike Srpske. Premijerligaš je u revanš utakmici savladao Kozaru u Gradišci 3:0 i tako potvrdio pobjedu iz prvog duela u kanjonu Vrbasa od 2:1.

Krupa je sve riješila u prvom poluvremenu i potvrdila da se nalazi u dobroj formi. Ipak i domaći imaju za čme da žale jer su promašili nekoliko odličnih šansi. Već u 16.minuti gosti dolaze do prednosti a u strijelce se upisao Miloš Aćimović. Pritisak gostiju se nastavio pa je u 30. minuti pogodio i Muminović. Kada je Dujaković bio precizan u 40. minuti bilo je jasno da će gosti u finale.U nastavku nije bilo golova, mada su i jedni i drugi imali dobre šanse.

Drugi finalista biće poznat nakon revanš utakmice između dobojske Sloge i Leotara a taj duel je 12.maja.