SLOGA NAPOKON SLAVILA Važne pobjede Drine i Tekstilca

Sloga je uspjela da prekine seriju loših rezultata u prvenstvu Republike Srpske. Ekipa iz Gornjeg Crnjelova je savladala Podrinje. Poveli su domaći u 10.minuti kada je pogodio Nikola Mazić iz penala. Na 2:0 je pogodio Stevan Jovanović, dok je konačan rezultat postavio Macanović.

FOTO OFK SLOGA

Mnogo uzbuđenja bilo je u Ligi za opstanak. Slavija je remizirala protiv Modriče 1:1, iako je većim dijelom bila bolji rival. Gosti su poveli golom Mrđena na startu utakmice, da bi u finišu meča izjedačio Japanac Kentoro u 88.minuti.

Tekstilac je golom Dragiše Stanića u 4. minuti savladao Sutjesku.

Fudbaleri Drine ostvarili su bitnu pobjedu na gostovanju protiv Slobode iz Mrkonjić Grada.U prvom dijelu nije bilo golova, da bi već na početku drugog poluvremena Nikola Vasiljević doveo Drinu u vođstvo. Drugi pogodak za Zvorničane postigao je Miloš Jokić, a sve dileme oko pobjednika riješio je Stefan Spasojević. Gol za domaći tim postigao je Mihajlo Savanović.

Liga za šampiona

Rezultati 2. kola:

OFK Sloga Podrinje 3:0

Željezničar ST-Rudar Prijedor 1:0

Borac-Kozara 19.00

Plasman: Borac 58, Sloga 49, Rudar Prijedor 40 Željezničar ST 39, Kozara 30. Podrinje 29.