STALE U BANOVIĆIMA Košarkašice orlova poražene u WABA ligi

Košarkašice Orlova poražene su od Banovića u gostima rezultatom 66:51 u utakmici 16. kola regionalne WABA lige.

Dobro su Banjalučanke otvorile utakmicu, poslije deset minuta igre imale su dva poena prednosti, vodile sa 17:15, ali su u nastavku košarkašice Banovića došle do preokreta i na poluvrijeme su otišle sa pet poena viška 35:30. Nastavile su domaće košarkašice sa boljom igrom, u posljednjih deset minuta ušle su sa devet poena viška, a do kraja meča su još više povećale prednost.

U timu Banovića najefikasnija je bila Nikolina Delić sa 19 koševa dok je Orlove predvodila Tamara Rajić sa 20 poena.

Poslije ovog poraza Orlovi su na pretposljednjem, devetom mjestu sa tri pobjede i 13 poraza dok su Banovići šesti sa pet trijumfa i 11 izgubljenih mečeva.