SUKOB NAKON MEČA Slavija došla do boda u sudijskoj nadoknadi

Nakon meča Slavije i Željezničara došlo je do naguravanja igrača oba tima, a meč je inače završen neriješeno 1:1.

Željezničar je poveo u 47.minuti kada je Rade Džombić izgbjegao ofasajd zamku i pogodio za vođstvo.U 79. minutu gosti su mogli da riješe sve dileme jer su imali penal a Stefan Stevanović je odbranio udarac Bojana Markovića.U

U sudijskoj nadoknadi još jedan penal, ovaj put za Slaviju. Stefan Arbinja je pogodio za 1:1, što je bio i konačan rezultat ove utakmice. Nakon meča došlo je do sukoba igrača.

Kozara je sa dva gola Aleksandra Malbašića savladala Drinu .

Sutjeska je napravila iznenađenje i pokvarila jubilej Slobode u Novom Gradu, dok se derbi Rudar Prijedor-Zvijezda igra sutra.

Rezultati 18. Kola: Kozara –Drina 2:0, Ljubić –Leotar 3:3, Sloboda –Sutjeska 0:1, Podrinje –Tekstilac 1:0, Slavija –Željezničar 1:1, Sloga –Modriča 0:1, Jedinstvo –Borac 0:0. Nedjelja: 14.30 Rudar Prijedor-Zvijezda 09.

Plasman: Rudar 35, Zvijezda 09 32, Leotar 31, Sloboda 29, Tekstilac 27, Željezničar 27, Modriča 27, Kozara 26, Sloga 23, Drina 22, Slavija 21, Borac 21, Ljubić 20, Sutjeska 16, Jedinstvo 15, Podrinje 12.