SUPERLIGA SRBIJE Zvezda sa bijele tačke stigla do pobjede nad Inđijom, PAVKOV JUNAK

Fudbaleri Crvene zvezde su sa 2:1 savladali Inđiju na svom terenu u okviru 8. kola Superlige Srbije, a do pobjede su došli nakon što asu im dosuđena dva penala.

Gosti su poveli u 35. minutu sjajnim golom Branislava Tomića i sve do finiša meča se činilo da će napraviti veliko iznenađenje na stadionu “Rajko Mitić”.

Ipak, u samom finišu poslije prekršaja nad Aleksom Vukanovićem, koji je čini se bio van šesnaesterca, sudija Igor Stojiljković je pokazao na bijelu tačku.

Sa 11 metara u 88. minutu strijelac je bio Milan Pavkov, a iako je golman Inđije Miloje Preković dirao loptu ona je završila u mreži.

Čuvar mreže gostiju je u 90. minutu napšravio veliku glupost, pokušao je da glavom primi loptu, ali mu je pobjegla, do nje stigao M;ateo Garsija, kojeg je oborio, a Pavkov je po drugi put bio siguran sa bijele tačke za konačnih 2:1.