“TEŠKO JE BILO ŠTA REĆI” Vanja Ilić razočaran nakon BOLNOG PORAZA od Brazila

Rukometaši Srbije doživjeli su bolan poraz u jednom od ključnih mečeva u grupi A Svjetskog prvenstva.

“Orlovi” su u Berlinu izgubili od Brazila sa 22:24, pa sada imaju minimalne šanse da se plasiraju u drugu fazu šampionata.

Izabranici Nenada Peruničića su posle ovog duela biti utučeni, nisu mogli da vjeruju da su ih “karaoke” nokautirale, pa su mogli samo da žale za propuštenim šansama.

Teško je… Teško je bilo šta reći poslije ovakvog poraza. Nervozno smo ušli u prvo poluvrijeme, imali smo mnogo tehničkih grešaka, a neki propušteni ziceri nisu smjeli da nam se dogode. Kola su krenula nizbrdo. Da smo imali još pet minuta, možda bismo i stigli prednost Brazila, ali je sada kasno o tome razmišljati – rekao je Vanja Ilić.

U utorak (18 sati) naše rukometaše čeka duel sa Korejom, utakmica koja mora da se dobije, baš kao i ona protiv Njemačke u posljednjoj rundi, a onda i da se čekaju ishodi ostalih utakmica.

– Nećemo se predati. Imamo mečeve i sa Korejom i sa Njemačkom. Borićemo se do kraja šampionata, baš kao što smo to i obećali – rekao je Vanja Ilić, piše Blic.