TRIJUMF ZVEZDE Gobeljić za slavlje, penali muče Stankovića

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobjedu na pripremama u Turskoj. Savladan je bugarski Ludogorec sa 1:0, a jedini strijelac bio je Marko Gobeljić u 28.minuti.

Beogradski tim je prikazao dva različita poluvremena. U prvom je u potpunosti dominirao imao pored gola, još dvije šanse a golman Milan Borjan praktično da nije imao posla.

U drugom dijelu Ludogorec je bio opasniji uspjeli su da pogode stativu a Keseru je promašio dobru šansu.

Zvezda je u finišu mogla da poveća prednost ali su nastavili da se muče sa penalima. Naime, Milan Pavkov nije uspio da ga realizuje. Trener Dejan Stanković je mogao da bude zadovoljan prikazanom partijom u većem dijelu meča a posebno su prolaznu ocjenu dobili najmlađi Veljko Nikolić i Željko Gavrić-.