ODLIČAN REZULTAT Partizan donio remi iz Rusije

Fudbaleri Partizana ostvarili su povoljan rezultat na gostovanju u Sočiju i odigrali su neriješeno 1:1 pa će imati veliku šansu da se domognu plej-of mečeva u Ligi Konferencija.

Soči je u prvom dijelu meča bio bolji rival i stvorio je dvije velike šanse dok je Partizan bio skoncentrisan samo na odbranu svog gola, pa je u pojedinim dijelovima bio veoma nepovezan. Srećom mladi Popović je bio raspoložen.

U nastavku je Soči dobio neočekivan poklon od sudijske trojke. Iako je Vujačić napravio prekršaj van 16 metara dosuđen je penal za Ruse koji je realizovao Noboa u 66.minuti. Ipak sedam minuta kasnije Lazar Marković je pobjegao čuvarima uposlio Rikarda za izjednačenje.

90.min Sjajna šansa za Soči ali je Terehov promašio sa 11 metara iskosa.

87.min Oprezna igra na obje strane.

73.min Rikardo donosi izjednačenje. Lazar Marković je pobjegao čuvaru i odlično uposlio svog napadača.

65.min- Noboa siguran. Udarac po sredini gola za vođstvo 1:0

64.min -Penal za Soči. Kakva greška sudija. Prekršaj je napravljen van šesnaesterca. Poklon za Soči.

49.min- Šansa za Partizan! Velika gužva pred golom domaćeg tima a udarac Vujačića je izblokiran.

46.min- Nastavljen meč u Sočiju.

Kraj prvog poluvremena. Terekov i Dugandžić su imali šanse za Soći, a Lazar Marković je pogodio prečku kod Partizana.

42.min Pokušaj Lazara Markovića ali lopta ide pored gola.

40.min Period mirnije igre, bez ravih prilika. Urošević zaradio žuti karton.

26.min Stativa uz Partizan. Dugančić je pokušao da centrira a golman Partizana je loše procijenio let pa je ona pogodila stativu i odbila se u polje.

16.mi Terekov u sjajnoj šansi, još jedna odbrana Popovića.

12.min- Dobra intervencija mladog golmana Popovića.

5.min- Prva opasnost pred golom Rusa. Lazar Marković je pogodio prečku u pokušaju da centrira.