(VIDEO) NEVJEROVATAN PROMAŠAJ Fudbaler TSC prebacio gol sa 2 metra i obrukao se za sva vremena

Fudbaleri TSC-a slavili su u subotu na gostovanju subotičkom Spartaku rezultatom 4:2, a pored čak šest postignutih golova kao jedan od glavnih utisaka sa bačkog derbija izdvojio se nevjerovatan promašaj fudbalera Topolčana, Saše Jovanovića.

Jovanović je u 42. minutu uspio da sa udaljenosti od dva metra prebaci prazan gol subotičkog tima, a ovaj njegov promašaj može se okarakterisati i kao promašaj sezone, piše Sportal.

Nakon prekida koji je izveo Nemanja Petrović loptu je Jovanoviću u peterac odlično spustio Nemanja Stojić, a onda se napadač TSC-a propisno obrukao i umjesto u mrežu poslao loptu preko prečke. Kasnije je Jovanović uspio da se upiše u strijelce, pošto je u 54. minutu na asistenciju Vulića povisio na 3:0, a da je Spartak uspio da se vrati, a u jednom momentu je prišao na samo gol zaostatka (3:2) sigurno bi njegov promašaj iz finiša prvog poluvremena imao veću težinu.