(VIDEO) OVO JOŠ NISTE VIDJELI Fudbaler u Srbiji na najbizarniji mogući način proslavio pogodak

Fudbaleri Jedinstva iz Uba su u posljednjim minutima savladali Tekstilac 2:1 i tako se, usljed pobjede OFK Beograda nad Inđijom (3:0), vratili na drugo mjesto Prve lige Srbije koje direktno vodi u Superligu.

Međutim, proslava pogotka za trijumf u petom minutu nadoknade je nešto najbizarnije što ste ikad vidjeli u srpskom fudbalu i djelo je Kvakua Karikarija.

Igrao se 90. minut kada je jedan od najboljih igrača lige proletio po lijevom krilu i pogodio za veliko slavlje Ubljana protiv direktnog konkurenta za ulazak u najjači rang srpskog fudbala, navodi Sportal.

Da stvar bude jača Karikari je gol proslavio na nesvakidašnji način tako što je naopako stavi zelene naočare za sunce i pozirao…