(VIDEO) "To su ozbiljne greške" Pioli ljut na Jovića nakon incidenta i crvenog kartona

Trener Milana, Stefano Pioli komentarisao je nepromišljan potez srpskog fudbalera Luke Jovića, koji je na meču između Milana i Monce zaradio direktan crveni karton.

Stefano Pioli bio je vidno nezadovoljan poslije utakmice s razlogom jer je Milan izgubio od Monce sa 4:2. A posebno je bio ljut i zbog isključenja Luke Jovića u 52. minutu – ne na sudije, već na srpskog napadača.

– To su ozbiljne greške, trebalo je da svi budemo bolji. Ovo je bolan poraz iz kojeg moramo da naučimo – odgovorio je Stefano Pioli na pitanje da l je Jovićeva greška bila na kraju pogubna po Milan, prenosi Sportal.

Milan je gubio s 2:0 kada je Jović u 54. minutu dobio crveni karton. Srpski reprezentativac je zamahnuo da udari protivničkog igrača Armanda Ica, poslije prethodnog koškanja, zbog kojeg ih je sudija i opomenuo.

Milan je ovim porazom napravio veliki korak unazad na putu ka tituli. Skudeto sada već postaje neuhvatljiv, jer se Inter odmakao na liderskoj poziciji, a poslije svega pitanje je hoće li Pioli ostati trener. Jovićev crveni karton je čak šest ove sezone za Milan.