ZVEZDA SE MUČILA Rišairo pogodio, Popović sve odbranio

Fudbaleri Crvene zvezde izborili su plasman u osminu finala Kupa Srbije nakon što su na gostovanju savladali drugoligaša Inđiju 1:0.

Ekipa Dejana Stankovića se namučila na ovom meču. Domaćin je već poslije 50 sekundi mogao do gola, ali se Riznić spetljao pred golmanom Popovićem, da bi zatim pogodio stativu.

U četvrtom minutu gosti su izborili penal kada je oboren Krističić. Međutim, golman Vukašinović odbranio je udarac Kataija. U nastavku je Inđija prijetila preko kukolja ali se istakao golman Popović.

I onda je uslijedila kazna jer je Rišairo Živković postigao prvenac za ispostaviće se konačan rezultat.

Zvezdin golman Zoran Popović je u drugom dijelu odbranio nezgodne udarce Vukajlovića i Vukčevića, pa se rezultat nije mijenjao.