ZVEZDA SE PROVUKLA Pešić prekinuo seriju Pazara, haos nakon meča

Crvena zvezda je prekinula seriju Novog Pazara i nakon sedam pobjeda nanijela im poraz. Beograđani su se provukli na gostovanju i slavili su sa 2:1 u utakmici koja je većim dijelom opravdala epitet derbija.

Novi Pazar je bez straha ušao u meč i odmah došao do prednosti. Stefan Lončar je ostao sam na ivici kaznenog prostora i šutirao, a kopta je na putu ka golu zakačila Milana Rodića i promijenila smjer te završila u mreži.

Zvezda je nakon toga krenula ofanzivnije i u 34. minuti došli do izjednačenja. El Fardu Ben je ubacio a Milan Rodić iskoristio loše postavljanje odbrane Novog Pazara i izjednačio na 1:1.

U nastavku mnogo preršaja i nervoze ali je gostujući tim došao do gola u 82.minuti kada se nakon ubacivanja najbolje snašao Aleksandar Pešić. Nakon toga došlo je do tenzija ali je meč ipak završen.

Ipak došlo je do sukoba u tunelu pa su Beograđani morali da čekaju da uđu u svlačionicu.