ZVEZDI "ŽUĆKOVA LJEVICA" Crveno-bijeli dodali gas u drugom dijelu i podigli pehar

Košarkaši Crvene zvezde pobjednici su Kupa "Radivoja Koraća" pošto su u finalu pobijedili Megu rezultatom 73:60.

Ipak, nije bilo lako posebno u prvom poluvremenu.

Mega Bemaks je u prvih dvadeset minuta imala inicijativu, obje četvrtine dobila sa po dva koša razlike, pa je na poluvremenu imala prednost od četiri poena.

U nastavku je Dejan Radonjić probudio ekipu, Crvena zvezda je zaigrala mnogo kvalitetnije u odbrani u nastavku pa je u trećoj dionici zaustavila protivnika na osam poena i sa plus pet je ušla u odlučujućih deset minuta.

Slično kao i u trećoj, i u četvrtoj dionici Zvezda je zaigrala kvalitetno u odbrani, pa je ušla u relativno mirnu završnicui utakmice.