ZVIJEZDI 09 SAMO BOD PROTIV MLADOSTI Preokret Čelika u Mostaru

Fudbaleri Zvijezde 09 nisu uspjeli doći do prve prvenstvene pobjede. U utakmici trećeg kola osvojili su samo bod odigravši nerješeno 1:1 protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

FOTO SINIŠA PAŠALIĆ/RAS SRBIJA

Ipak dobro je počelo za Zvijezdu 09 koja je u 32. minutu preko Ognjena Đelmića došla u vođstvo, a ovo je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom dijelu, tačnije u 67. minutu za Mladost je pogodio Mario Crnički koji je izjednačio na 1:1, što je, ispostavilo se na kraju bio konačan rezutat utakmice.

U drugom meču koji je završen do ovog trenutka, Čelik je nakon preokreta pobijedio Velež u Mostaru sa 2:1. Domaći su došli u vođstvo u 17. minutu preko Brandaa koji je bio siguran sa bijele tačke, a u drugom poluvrmenu, Huseinbašić i Vrhovac su za samo dva minuta donijeli preokret gostujućem timu.

Od 20 časova sastaju se Tuzla Siti Borac, a pola sata kasnije snage će odmjeriti Sarajevo i Sloboda.