Smit je izjavio da je napokon spreman objaviti memoare na kojima je radio dvije godine. Takođe će snimiti audio verziju knjige.
“Will” će sadržati opise Smitovog odrastanja u zapadnoj Filadelfiji i njegov put prema slavi, odnosno ostvarenju kao glumca i repera. Dvostruki je kandidat za Oskara i četverostruki dobitnik Gremija.
Na Amazon stranici memoari su opisani kao “priča o tome kako je jedna osoba savladala vlastite osjećaje, napisana na način na koji može pomoći svima ostalima da učine isto”.
– Lako je upravljati materijalnim svijetom nakon što pobijedite vlastiti um. Jednom kada upoznate teren vlastitog uma, svako iskustvo, emocija, okolnost, bilo pozitivna ili negativna, jednostavno vas tjera naprijed ka većem rastu i većem iskustvu. To je istinska volja. Da se krene naprijed uprkos svemu – napisao je Smit.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu