Iz Bolnice su novorođenim dječacima poželjeli mnogo zdravlja i veselja u životu.
– Osim ponosnih roditelja, kojima ovim putem upućujemo iskrene čestitke, ovaj lijepi događaj obradovao je i naše zaposlene na Odjeljenju za ginekologiju i akušerstvo koji su imali pune ruke posla. Nadamo se ovako lijepim vijestima svakog narednog dana – naveli su iz Bolnice Trebinje.
Novorođeni dječaci su iz Trebinja, Ljubinja i Bileće.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.