Havariju su, kako saznaje Srpskainfo, izazvali radnici angažovani na izgradnji kružnog toka.
FOTO: MILAN PILIPOVIĆ/RINGIER
FOTO: MILAN PILIPOVIĆ/RINGIER
– Riječ je o velikoj havariji, a radnici “Vodovoda” su odmah izašli na teren, kako bi se što prije otklonio kvar – rekao je za naš portal direktor Sandro Zeničanin.
Bolnica je, zahvaljujući pomoćnim rješenjima, već dobila vodu, dok bi je ostali dio grada mogao dobiti za oko sat vremena.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.