Kako je saopšteno iz Ministarstva poljoprivrede RS, posredstvom Agencije za agrarna plaćanja iz budžeta RS isplaćeno je nešto više od 2,6 miliona KM po osnovu premije za mlijeko za jun ove godine.
– O narednoj isplati podsticaja korisnici će biti blagovremeno informisani – dodaju u Ministarstvu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.