Zabava

(FOTO) Kćerku poznatih glumaca svi zavoljeli u seriji "Preživjeti Beograd" "Moje roditelje gledam kao mamu i tatu i mislim da je NAJBOLJE DA TAKO I OSTANE"

Glumci Dragan Petrović Pele i Olga Odanović, jedan su od rijetkih glumačkih parova koji se u javnosti zajedno pojavljuju.

Lenka Petrović u seriji Preživeti Beograd
FOTO: PREŽIVETI BEOGRAD/YOUTUBE/SCREENSHOT

Ovaj glumački par koji svojim raskošnim talentom nikoga već decenijama ne ostavlja ravnodušnim ima dvoje djece. Sina Jakova koji je producent i ćerku Lenku, koja je krenula roditeljskim stopama. Lenku smo zavoljeli u seriji “Preživjeti Beograd” kao Ljudmilu.

Olga Odanović Lenka Petrović
FOTO: S KRSTIC/G SRDANOV/RINGIER

– Kada su me pozvali na kasting za seriju, i to za jednu od glavnih uloga, bila sam presrećna. Na samom kastingu, koji se sastojao od nekoliko faza, bilo je jako interesantno. Kada sam izabrana, odjednom sam osim uzbuđenja osjetila i ogromnu odgovornost. Sada sam pod nekom pozitivnom tremom i strepnjom da sve ispadne kako treba – pričala je prije izvjesnog vremena za “Blic TV magazin” Lenka Petrović.

Svjesna je da je kćerka popularnih glumaca ali joj to ne smeta. Na njih gleda samo kao na roditelje i ne opterećuje se time.

Pročitajte još

– Moje roditelje gledam kao mamu i tatu i mislim da je najbolje da tako i ostane – rekla je ona.

Ipak, Lenka je jednom prilikom odbila da glumi sa majkom u poznatoj televizijskoj seriji “Radio Mileva”, a Olga se oglasila tom prilikom.

 – Lenka je svoja. Ona je čak rekla da ne bi sa mnom nikad igrala. Ona kaže: “Ti si moja mama i ja to poštujem”. Djeca glumaca nose teret. Breme prezimena. I njima nije lako. Oni moraju mnogo više da se dokazuju. Mada, njeno vrijeme tek dolazi. Nikad se ne zna. Možda promijeni mišljenje. Ona želi da izgradi sebe, da ostavi svoj lični pečat. Ja sam tu da to poštujem – rekla je Olga jednom prilikom, prenosi Blic.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu