Ovaj put, oduševila je fanove pozirajući u crvenoj šljokičastoj suknji i crvenom topu, a njen bujni dekolte bio je u prvom planu zahvaljujući bijeloj košulji koja je bila zavezana u čvor oko struka.
Fotografije je objavila tokom svog boravka u Austriji, gdje je, kako je navela u opisu fotografije “Pošla na drugi koncert”.
Fanovi su pohvalili njen izgled i stil, a mnogi su kazali kako Severina uvijek zna kako privući pažnju svojim besprijekornim odabirom odjeće.
“Stiže uragan Severina”, “Seve najljepša Boginja i kraljica pozornica i svojih koncerata Prekrasna dugokosa dalmatinka najljepša na svijetu koju jako obožavam i jako volim”, “Najljepša žena na balkanu”, bili su samo neki od komentara.
Severina često privlači pažnju svojim odjevnim kombinacijama. Nedavno je pozirala na ulicama Sarajeva, a mnogi su se složili da može parirati profesionalnim manekenkama, piše Klix.
Podsjetimo, Severina Vučković će Sarajlijama i turistima pripremiti spektakl za doček Nove godine. Osim nje, ispred Vječne vatre će nastupiti pjevač Adi Šoše, koji je za kratko vrijeme osvojio srca brojnih dama širom Balkana.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu