Hronika

"Sišao je sa BICIKLA i krenuo da NASRNE na mene" Ispovijest djevojke koja je uspjela da se SPASI od Ćirkovića

Radonja Ćirković, koji je proveo više od 40 godina iza rešetaka zbog teških krivičnih djela, a nedavno je izašao na slobodu, uhapšen je sinoć u Novom Pazaru. Njega je prijavila djevojka da ju je pratio na bicikli i pokušao da je napadne.

Radonja Ćirković
FOTO: MUP SRBIJE

Djevojka koja je željela da ostane anonimna, uspjela je da se sama spasi od Ćirkovića.

– Vraćala sam se iz prodavnice oko ponoći, kada me je zaustavio čovjek na biciklu. Pitao me je da li zna gdje u Novom Pazaru ima prenoćište ili stan na dan. Rekla sam da ne znam i nastavila da koračam. On je nastavio da me prati. Išao je ispred mene jako sporo, a poslije zastao kako bih prošla ispred njega. Kada sam ga sustigla opet me pitao nešto. Onda sam ja njega pitala odakle je, on mi je odgovorio da je iz Beograda. Onda je sišao sa bicikla, gurnuo ga na jednu žičanu ogradu i krenuo da nasrne na mene. Spustila sam mu ruke i rekla da se skloni pošto sam obučena, da bi se odbranila – rekla je djevojka.

Pročitajte još

Kako saopštavaju iz Policijske uprave Novi Pazar, Ćirković je uhapšen zbog sumnje da je sinoć, oko 19.30 sati, na ulici u centru Novog Pazara, upućivao neprimjerene komentare maloljetnici (16) i pozivao je da pođe sa njim.

Njemu je, po nalogu tužilaštva, određeno zadržavanje do 48 sati i uz krivičnu prijavu će biti priveden na saslušanje u tužilaštvo, prenosi Informer.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu