Novi “Doom” nastavak je pucačina iz prvog lica nastala u saradnji kompanija “Bethesda” i id “Software” obećava da će odvesti igrače na izuzetno putovanje. Iako zvaničnog datuma još nema, informacije, kao i uvijek, cure na sve strane.
Najava u vezi sa igrom je prvi put objavljena u junu 2024. godine i proglašena je za nastavak “Doom Eternal”. Iako detalji u vezi sa naracijom igre nisu otkriveni, fanovi znaju za igru.
Tematika će biti srednjovijekovna, sa oružjem, likovima i još mnogo toga iz tog perioda. Zapravo se o ovome sada i priča jer je francuski gejming sajt “Gameculte” slučajno objavio članak u kojem se otrkiva sam datum izlaska video-igre.
Naravno, Francuzi su brzo sklonili ovu vijest sa sajta, ali su je fanovi uočili i bili oduševljeni. “Nvidia” je podijelila snimak, ali on traje samo 12 sekundi, prenosi B92.
Igra će biti dostupna na različitim platformama uključujući PC, PS5 i Xbox Series X/S, što je čini dostupnom mlađim igračima željnim da zarone u novo poglavlje kultnog naslova.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu