Bubamara je jedna od omiljenih estradnih zvijezda među publikom jer njeguje odnos sa svojim fanovima. Jedan od njih je bio i Marko Roganović iz Crne Gore.
Ovaj mladić je iznenada preminuo u srijedu, a prijatelji se od njega opraštaju na društvenim mrežama. Upravo je on bio jedan od njenih najvećih fanova.
Tridesetrogodišnji mladić na Instagramu ima fotografije sa pjevačicom, a viđen je bio na svakom njenom nastupu koji je prethodnih godina imala na crnogorskom primorju. Kada joj je saopšteno da je Marko preminuo, pjevačica se rastužila:
– Mnogo mi je žao! Bio je divan dečko. Dolazio je na moje nastupe, uvek je bio vedar i nasmijan. Baš sam se potresla, tuga velika – rekla je kratko Dara za “Kurir”.
Marko joj je često ostavljao stikere u obliku srca i u tom maniru mu je i pjevačica odgovarala, prenosi Telegraf.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu