Iako igram potpunog čudaka u seriji, prilaze mi slatki momci- rekla je ona.
Ona je ovu ulogu uporedila i sa onom u “Američkoj piti”, te rekla kako je ovo mnogo bolje. Iako je istakla još ranije da nakon tog projekta spavala sa čak 200 muškaraca.
– Muškarcima se više sviđam jer osjećaju da sam prošla kroz nešto. To je stvarno poboljšalo moju igru- kaže Dženifer.
Ona se prisjetila i situacije od prije nekoliko godina koja joj se dogodila sa jednim muškarcem.
– Imao je majicu kratkih rukava iz koje mu je izvirivao stomak, plus crvene kaubojske čizme. Bio je visok 150 centimetara i pitao me da li želim da izađem sa njim. Pa, nije bilo ništa loše s njim, ali imate tu ideju da će vas s nogu oboriti Bred Pit ili ko god – istakla je ona.
Danas je drugačije.
Ona je priznala i da je nakon uloge u “Američkoj piti” njen seksualni život daleko bolji.
– Pomoglo mi je u ljubavnom životu na način na koji ne mogu da objasnim. Da nisam radila taj film, ne mislim… Pa, recimo samo da bi to bila jedna dosadna decenija – iskrena je bila Dženifer, prenosi SuperŽena.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu