Hronika

(FOTO) Otvorena istraga o smrti medicinskog radnika: Tijelo Arnesa Gadžuna iz Zenice PRONAĐENO U STANU U NJEMAČKOJ, porodica i kolege u šoku

Njemačka policija otvorila je istragu nakon što je u jednom stanu pronađeno tijelo Arnesa Gadžuna, mladog medicinara iz Zenice koji je posljednjih mjeseci živio i radio u Njemačkoj.

Arnes Gadžuna
FOTO: ARNES GADZUN/FECABOOK/SCREENSHOT

Arnes Gadžun bio je poznat i cijenjen zdravstveni radnik u Kantonalnoj bolnici Zenica i Domu zdravlja Zenica. Tokom godina posvećeno je pomagao pacijentima, zbog čega je uživao veliko poštovanje među kolegama i sugrađanima, saznaje portal 072info.

Vijest o njegovoj iznenadnoj smrti duboko je potresla zajednicu, a društvene mreže preplavljene su oproštajnim porukama njegovih prijatelja i kolega.

Prema dosad dostupnim informacijama, poznato je da je Gadžun bolovao od epilepsije. Ipak, još nije potvrđeno da je to bio uzrok smrti.

Njemačke vlasti još nisu izdale službeno saopštenje o okolnostima koje su dovele do ovog tragičnog događaja. Javnost i porodica s nestrpljenjem čekaju rezultate obdukcije i nalaze istrage.

Pročitajte još

Vijest o smrti Arnesa Gadžuna u Zenici je izazvala dubok osjećaj tuge i nevjerice. Za mnoge nije bio samo zdravstveni radnik, već i prijatelj, kolega i čovjek koji je uvijek bio spreman pomoći.