Mali Željko Kulić danas će dobiti mnogo poklona i rođendansku tortu, a emotivna baka Marija Kulić objavila je fotografije sa njim i napisala mu najljepšu čestitku.
– Moj najbitniji cvijete. Neka ti svaki rođendan bude srećan, kao što smo mi srećni što te imamo. Neka ti život bude bajka ispunjena osmijehom, zdravljem i radošću. Unuk ne znači ni puno, ni malo, unuk znači sve – napisala je Marija.
Kako je dodala, ona je i te kako ponosna na svog nasljednika i želi da što više vremena provede sa njim.
– Ti si moja želja, moja najsjajnija zvijezda. Baka ti želi da slaviš još 100 godina i što više rođendana da proslavimo zajedno – zaključila je Marija.
Danas proslava za odrasle, Željko već slavio sa drugarima
Kako je Marija Kulić ranije rekla za Blic, porodica je organizovala rođendan Željku i 9. juna kada su se okupili njegovi drugari.
– Željko danas slavi rođendan za djecu iz vrtića jer poslije idu na odmor – rekla je tada Marija za Blic.
Inače, tada je Miljana Kulić ležala na psihijatriji, pa ova rijaliti porodica nije krila da im je bilo teško.
– Njemu je rođendan 27. jula pa ćemo tada mi odrasli da se okupimo. Miljani je krivo što nije kući, ali sama se dovela u takvu situaciju – rekla je Marija, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.