Sara Jo, lijepe vijesti podijelila je na Instagramu, uz opis:
– Ma nešto mi upalo u oko… – aludirajući na suze radosnice, zbog divnog dana, njenog ljubimca.
Pas Nora, dobio je i svoju tortu, koja je bila ukrašena šapicama, a dok mu je Sara pjevala “Danas nam je divan dan”, Nora je nestrpljivo jela tortu, prenosi Blic.
Sara Jo o estetskim korekcijama
Podsjetimo, Sara je jednom prilikom govorila o estetskim korekcijama i otkrila da je na njoj sve prirodno.
– Sve na meni je prirodno, i guza, ma sve. Živim u okruženju u kojem se cijeni prirodnost. S druge strane, nemam predrasude prema plastičnim operacijama – rekla je ona tada za Informer.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.