Sinoć u Donjoj Slatini kod Šamca dogodilo se dvostruko ubistvo.
Naoružani muškarac je došao u privatnu kuću u kojoj je ranio vlasnika, a ubio muškarca i ženu koji su kod njega bili u gostima.
Osoba koje je ranjena u pucnjavi je prevezena u Dobojsku bolnicu. Težine povreda koje je zadobio nisu poznate, piše RTRS.
O svemu ovome obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj koji rukovodi istragom.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.