Prolaznici su ih vidjeli kako njih dvojica, vidno raspoloženi i nasmijani, piju kafu u bašti hotela “Meriot”.
Znači li ovo kraj neslaganjima i otvorenim prepirkama koje traju neko vrijeme? Je li “palo” pomirenje?
Podsjećamo, Talić je ranije upozoravao da je zdravstveni sistem u Srpskoj propao, a tada je najviše napao direktora Đajića, rekavši da je Đajić jedan od odgovornih za propast zdravstvenog sistema.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.