Banjaluka

GORIO STAN, PROKUVAO BOJLER Banjalučki vatrogasci imali pune ruke posla

Banjalučki vatrogasi imali imali su juče pune ruke posla zbog požara jer su gorjeli stan, most i smeće, dok su u jednom slučaju intervenisali jer je prokuvao bojler.

GORIO STAN, PROKUVAO BOJLER Banjalučki vatrogasci imali pune ruke posla
FOTO: VATROGASNO-SPASILAČKA BRIGADA BANJALUKA/FACEBOOK/SCREENSHOT

Kako su naveli iz Vatrogasno spasilačke brigade Banjaluka oko 21.27 intervenisali su zbog požara u stanu na Bulevaru Vojvode Stepe Stepanovića.

Nešto ranije, oko 19.15 gasili su požar smeća u objektu bivše Građevinske škole u Ulici Braće Podgornika.

Pročitajte još

Takođe, gasili su požar željezničkog mosta kod Incela oko 16.05.

Osim toga, reagovali su i zbog poplave jer je prokuvao bojler u Ulici Save Mrkalja.