I u trenucima predaha, glavna tema nam je Republika Srpska! U nove pobjede za Srpsku krećemo u dobrom raspoloženju, napisao je Dodik na društvenim mrežama.
U njegovom društvu, bili su srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović, mandatar za sastav nove Vlade Republike Srpske Savo Minić, ministar za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Željko Budimir, srpski delegat u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH i portparol SNSD Radovan Kovačević i organizacioni sekretar SNSD Igor Dodik.
Zajedničke fotografije, podijelila je i Cvijanovićeva na svojim društvenim mrežama.
-Na kafi sa mandatarom za sastav nove Vlade Republike Srpske. Uz zahvalnost svim prethodnim koalicionim vladama predvođenim SNSD, izražavam puno uvjerenje da će se i nova Vlada uspješno nositi sa izazovima i raditi za mirnu, stabilnu i jaku Republiku Srpsku – rekla je Cvijanovićeva.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.