Hronika

"Niko ne zna kako, ali pištolj je opalio" Muškarac (30) i žena (25) RANJENI NAKON PROSLAVE u automobilu, oboje prevezeni u bolnicu

Muškarac (30) ranio je sebe i suprugu (25) nakon proslave, kada je pištolj nesrećnim slučajem opalio u njihovom automobilu u Beogradu.

"Niko ne zna kako, ali pištolj je opalio" Muškarac (30) i žena (25) RANJENI NAKON PROSLAVE u automobilu, oboje prevezeni u bolnicu
FOTO: M. ŠURJANAC/RINGIER

Kako se nezvanično saznaje, ranjavanje se dogodilo u noći između subote i nedjelje, oko ponoći, nakon proslave na kojoj je bračni par bio u Beogradu.

– U Urgentni centar u prvim satima u nedjelju primljen je muškarac sa prostrelnom ranom šake, ali i ženska osoba sa prostrelnom ranom na nozi. Ranjavanje se, navodno dogodilo nesrećnim slučajem – rekao je izvor upoznat sa slučajem.

Pročitajte još

Kako se nezvanično saznaje, nesrećni slučaj dogodio se nakon proslave na kojoj je bračni par bio.

– Oni su krenuli kući kada je muškarac stavljao pištolj u kasetu automobila. U tom trenutku niko ne zna kako, ali pištolj je opalio. Metak je prošao kroz njegovu ruku i pogodio ženu u nogu koja je bila na mjestu vozača. Ona je zadobila prostrelnu ranu potkolenice i butine – rekao je sagovornik, piše Informer.

Ranjeni muškarac i žena prevezeni su vozilom hitne pomoći u Urgentni centar. O slučaju je obaviještena policija koja je obavila uviđaj, a istragom će biti utvrđeno kako se tačno ranjavanje dogodilo.