Politika

(VIDEO) TRAGA SE ZA POČINIOCIMA Oglasila se policija o napadu na Branislava Borenovića

Banjalučka policija traga za dva nepoznata muškarca, koja su sinoć napala poslanika PDP u Predstavničkom domu Parlamenta BiH, Branislava Borenovića, u Banjaluci.

(VIDEO) TRAGA SE ZA POČINIOCIMA Oglasila se policija o napadu na Branislava Borenovića
FOTO: SCREENSHOT/YOUTUBE/BN

Kako je rečeno iz PU Banjaluka, policijski službenici pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, preduzimaju sve neophodne mjere i radnje u cilju rasvjetljavanja krivičnog djela tjelesna povreda i otkrivanja izvršioca.

Iz policije je saopšteno da je Borenović prijavio da su ga sinoć oko 21.10 na parking prostoru u Banjaluci napala dva nepoznata muškarca, koja su ga poprskala biber sprejom usljed čega je zadobio tjelesne povrede.

Pročitajte još

Iz PU Banjaluka dodali su da je Borenoviću ukazana pomoć u UKC RS.

Borenović je objavio video snimak sa nadzornih kamera na kojem se vidi sinoćnji napad na njega.

Na snimku se vidi kako Borenović stiže svojim vozilom na parking ispred zgrade u kojoj živi u Banjaluci i u momentu kada je izašao iz automobila pritrčavaju mu 2 maskirane osobe. Potom ga obaraju na zemlju.

-Video koji govori više od riječi- napisao je Borenović ispod snimka.