Pjevačica se naime, prisjetila lijepih vremena sa kolegom, te je navela kada joj je najviše pomogao, kao i da vjeruje da će iz ove bitke izaći kao pobjednik.
– Postoje ljudi koji svojom svjetlošću obasjavaju ovu planetu, koji svojom dobrotom i čojstvom oplemenjuju svaki susret, pozdrav, ljudi koje je napredno i lijepo samo sresti, a kamoli pričati, slušati priče, iskustva, usvajati savjete, to je takav dar i takva privilegija.
Moj čika Halid, jedna velika istina, duša od čovjeka, neko ko je isti na koncertu, u razgovoru sa ljudima koje prvi put sretne, sa svojim bendom, kolegama, nema tu razlike, ta njegova skromnost, ljudskost, dobrota jednostavno isijavaju.
U mojoj karijeri mi je mnogo pomogao, mojim pjesmama koje sam radila sama davao je uvijek podršku, podržao me je u mom stvaralaštvu, podržao je ne samo mene nego nesebično i sve moje kolege.
Pozvao me je da budem gošća na njegovim koncertima, uvijek sam bila svjesna koja je to čast i privilegija kada dijeliš binu sa takvom jednom veličinom, čovjekom koji ima veličanstvenu karijeru i vanvremenske hitove, a sve to bude u nekom drugom planu kada upoznate dušu ovog čovjeka, dušu koja miriše na dobro u današnjem svijetu, a pogotovo u ovom našem poslu gotovo nemoguće, nestvarno, mnogo je raznih lica, a čika Halid je istina.
Vjerujem i znam da će iz ove bitke izaći kao pobjednik, uz ovoliku podršku i ljubav svih ljudi drugačije ne može biti – napisala je Nikolina.
Podsjetimo, Halid je završio na Onkologiji, a u bolnicu mu često dolaze prijatelji i kolege u posjetu.
Oni koji nisu u mogućnosti, često ga zovu kako bi mu pružili podršku da se što prije oporavi i stane na noge, a nedavno je o njemu govorila i Viki Miljković, koja mu je takođe poželjela sve najbolje, piše Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.